| OHmyGosh a întrebat:

Care sunt partile/partea vostre/voastra preferate/preferatalaughingdin "Another Cindrella Story"? Cine are ca mine, funda!

3 răspunsuri:
| RockLover94 a răspuns:

Momentul in care danseaza cu Joey tangoul ala superb si cand afla de fapt cu cine danseaza.Momantul in care canta melodia aia cu el la chitara si momentul de la sfarsit in care o provoaca la dans... Un film superb!

| larousee a răspuns:

Hmm. mi-a placut tot filmul, dar partea favorita ar fi urmatoarea
http://www.youtube.com/watch?v=laYaNLKOcuc

| WalterWhite a răspuns:

Mi-a placut tot filmul, dragut film
Si mi-a placut mult secna de dans cand Selena Gomez era in camera alaturata, dar dansau la fel.