| GabiiHaș a întrebat:

Care e serialul vostru preferat?

la mine e clar PARIU CU VIATA!

15 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Vampire Diaries"

| xlollypop a răspuns:

The vampire diarias love struck si mai imi place si pretty little liars:*

| Hirako a răspuns:

Mancatori de c@cat ce sunteti... Uitati-va la FullMetal Alchemist si poate invatati ceva.

| 勒兹万 a răspuns:

Supernatural

| Ryuuzuka a răspuns:

Legendele palatului tonguerintul Jumong, 2 barbati si o soarta, Intalnirea inimilor.

| Sara2 a răspuns:

Iubiri secrete :X

| nimiiiiiic a răspuns:

Nu stiu pe care de aleg dintre..."the Oc, LOST, Vampire Diaries"..de fapt le aleg pe toate trei. Sunt seriale adevarate!

| Clauvdgg a răspuns:

The Vampire Diaries
Si mai multe...
Supernatural
Pretty Little Liars...etc

| 98Enigma a răspuns:

Doi Barbati si Jumatate big grin

| MrHeadshot a răspuns:

Iubiri Secrete!

| KevinAnthony a răspuns:

În prezent este „Pariu cu viaţa".

| Snowclaw a răspuns:

Ginga denstetsu weed, inekuma!

| Anduu123 a răspuns:

Pariu cu viata

| Laura501 a răspuns:

Buna,serialul meu preferat se numeste Boys Before Flowers, dar daca iti place atat de mult Pariu cu viata te invit sa vezi Dream high(dar dream high simplu caci mai exista si 2 )este un fel de Pariu cu viata dar versiune Coreeana si crede-ma este de mi de ori mai bun

| rareskala a răspuns:

Fetito esti cu mine in echipa, iubesc PARIU CU VIATA