| Hunogzila a întrebat:

Care e treaba cu teen wolf sezonul 3? cica terbuiau sa fie 24 episoade si s-a terminat cu 12 care au fost super
Incepe ceva nou din ianuarie 2014cu teen wolf?

Răspuns Câştigător
| Crissu3005 a răspuns:

Sunt 24 de episoade in sezonul 3.Sezonul 3 nu s-a terminat, episodul 13 va aparea pe 7 ianuarie 2014.

| Hunogzila explică (pentru Crissu3005):

Mersi mult acuma am nevoie de rabdare pana in ianuarie

| Crissu3005 a răspuns (pentru Hunogzila):

Da,avem nevoie de multa rabdare de fiecare data cand un serial termina un sezonlaughing

| Hunogzila explică (pentru Crissu3005):

Da dar la teen wolf imi place foarte mult pentru ca te tine in suspans mai mult decat la celalalte seriale pe care le-am vazut