| anonim_4396 a întrebat:

Care emisiuni sau seriale sau documentare nu va plac+motivele...

1 răspuns:
| paulthe1 a răspuns:

Multe documentare sunt facute pentru a scoate multi bani din ele si probabil din aceasta cauza se mai strecor cateva minciuni in aceste documentare, nu vreau sa-ti vorbesc de cele ce nu-mi plac, pentru ca nu are rost, iti zic doar cele ce mi-au placut :
Serial :
Lost, serial captivant, plin de surprize, uimitor, o poveste buna.
Desene animate serial :
Avatar the last airbender!
Extraordinar, poveste captivanta, umor
Documentare :
Knife theory - experimente facute pe oameni, extraordinar de scarbos dar adevarat!
Emisiune : Top Gear