| nutuxcristian a întrebat:

Voi ce mai urmariti la TV? Emisiuni, seriale, spuneti tot va rog. Funda la ce emisiuni imi plac, spuse de voi.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

O intrebare care imi place happy
Pai ma uit la un singur serial la TV(adica nu pierd niciun episod) Acela e Anatomia lui Grey de pe Diva Universal. Ti-l recomand, e bestial! Cateodata ma maiuit si la Pariu cu viata (care ma dezamageste pe zi ce trece) si la Iubiri Secrete(nu m-am mai uitat de mult.)
Emisiuni? Hmm..ma uit cam la toate..Preferatele mele sunt X Factor, Dansez pentru tine, Next Top Model, Burlacul, Romanii au talent, Te pui cu blondele, Mireasa pentru fiul meu.
Dar ma mai uit si la MasterChef, Carcotasii, Vrei sa fii milionar, Cireasa de pe tort, In puii mei si altele de care nu-mi mai amintesc big grin
Preferatele tale care sunt?

| nutuxcristian explică (pentru pwp):

Tot la astea dar chiar vreau sa ma uit si la Anatomia lui Grey, si daca imi place ai fundawinking... apropo la ce ora e? big grin

| pwp a răspuns (pentru nutuxcristian):

Ora 20. 00 in de luni pana vineri

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*

| nutuxcristian explică (pentru pwp):

Cu placere scumpoo; xwinking

| MrAngelus a răspuns:

Las Fierbinti
Te pui cu blondele
Romanii au talent
Mondenii
Strutter
Master Chef

| xlollypop a răspuns:

Romanii au talent-emisiuni
the vampire diarias
pretty little liars

| SHINeeTaemin a răspuns:

Uita-te pe euforia la 17:30 e un serial super, acum trebuie sa dea ep 4 uita-te si imi lasi un mesaj daca ti-a placut:d

| BassHunter13 a răspuns:

Master Chef
Romanii au talent
Las Fierbinti
Trasnitii
Lumea lui Banciu
si Meciuri de fotbal!

| Diamondsz a răspuns:

Paaai:
Vrei sa fii milionar
PAriu cu viata
Inima nu respecta reguli
Cei 7 ani de acasa
Iubiri secrete
Te pui cu blondele
In puii mei
Romanii au talent
Ochii din umbra

| 傻瓜的毫不相干 a răspuns:

Amar en tiempos revueltos, Cielo rojo, Con el culo al aire, Bandolera, Toledo, Cruce de destinos, Los Protegidos, Puente Viejo si multe altele, numai ca se difuzeaza in Peninsula Iberica!

| Aida89 a răspuns:

Grey's Anatomy, House, Supernatural, The Mentalist, Ncis, Criminal Minds. (Protv, Axn).

| Chrisantos a răspuns:

Master chef
iubiri secrete
pariu cu viata
romanii au talent
cireasa de pe tort
fenomene stranii
te pui cu blondele

| Vartolomei_Claudiu_1982 a răspuns:

BUNA ...eu ma uit la urmatoarele.:
Iubiri secrete (preferata)
romanii au talent
vrei sa fii milionar
ochii din umbra
IN PUII MEI
TRASNITII
can can tv
si pe DISCOVERY ma mai uit la :
TOP gear
CAUTATORII DE AUR ALASKA
tehnici esentiale de supravietuire
SUPRAVIETUIRE IN 2
CUM SE FABRICA
descopera minciuna

FUnda?

| Sergiu_Procopiuc_1993 a răspuns:

Te pui cu blondele
In puii mei
MasterChef
Romanii au talent
Vocea Romaniei
Two and a 1/2 man
Mythbusters
Asii amanetului. etc.