| babygirlmeli a întrebat:

Care era episodul de la copiii de la 402 acela cu baietii de cartier?laughing trupa aia ce canta big grin. un link sau numele daca stitiworried funda love struck

Răspuns Câştigător
| Matt_1772 a răspuns:

Bine anonim. Daca nu e bine...atunci de ce ambele trupe sunt in acelasi episod? Dupa cum vezi eu am scris Episodul cu Trupa Tinerii Visatori! Vrei tu repede funda.Interesul meu a fost sa o ajut pe ea.Cu placere, babygirlissa!

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Incearca pe http://www.peteava.ro/

| pwp a răspuns:

Am cautat, dar nu am gasit!
imi pare rau!

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Voi doamne astia cu doua conturi!

| Matt_1772 a răspuns:

Era episodul cu trupa Tinerii Visatori. Episodul 11.winking Imi pare rau dar nu l-am gasit pe net! Sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era trupa beskit boys ma rog nu stiu exact cum se scrie in engleza. si comentariu ala cu tinarii visatori nu e bun ca aia era trupa la care nu vroia sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa un bilet 200 de $?