| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
As dori sa va intreb :cati dintre voi credeti ca desenele de acum de pe Disney sunt oribile si ca mai frumoase erau cele de pe FoxKids? Am 12 ani si inca ma mai uit la "Copiii de la 402", pentru ca imi plac si pentru ca nu ma mai satur de ele big grin.
Imi puteti da un link al episodului Tinerii visatori(Trupa baietii de cartier-in care Nancy vroia sa ia cu orice pret un bilet la un concert) de la "Copiii de la 402"?

Multumesc! Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Căpşunăăă a răspuns:

Desenele de pe Disney nu sunt chiar oribile, sunt ...stupide.ma refer la desenele de gen : Kid vs. Kat si alea cu Dragonul American si toate animatiile astea stupide.
Mie imi placeau alea de pe Jetix si FoxKids.
In afara de Copii de la402, mai erau si Fam. Flinstone, Fam. Tofu,Denis pericol public, Lumea lui Bobby:Xlove struck, Inspector Gadget,Ce`i cu Andy?, Spioanele,Witch,Tutenstein,Curaj-caine fricos,Pisoiul Eek, Printesa Sissi,Gadget si gadgetinii, Dosarele secrete ale cainilor spioni, etc.
Toate imi placeau mult si ar fi bestial daca le-ar da din nouhappylove strucklove struck

3 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Mai nu cred neaparat ca sunt oribile dar intr-adevar imi plac mai mult cele vechi de care vorbesti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu le vad ca fiind oribile, dar unde ar fi evolutia daca si cei de 7-8 ani ar face aceleasi lucruri facute de noi la varsta lor?
ca-si pierd copilaria si alte chestii...prostii! suntem in sec. 21; daca se cere o schimbare, fa-o!

| Razvanus a răspuns:

Pai poti sa cauti desenele astea pe net ca eu asa am facut si ams cris finer si ferb la mine si mea dat toate ep, sper ca te-am ajutat, funda pls?