| Saona a întrebat:

Care este actorul vostru preferat din Twilight?! Dar din Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Edward - Robert Pattinson
Alina Eremia - Ioana Popa.

8 răspunsuri:
| deeafanadela a răspuns:

Pariu cu viata:Ioana, Raluca, Andrei, Sara; Twilight:Bella si Edward

| alexralu34 a răspuns:

Din twilight Bella(kristen stewart) si din pariu cu viata:sara si cristi dar in general toti.

| Anda1197 a răspuns:

Din Twilight... Edward. ah... Si din Pariu cu viata, Anca happy E super draguta!

| Bleed a răspuns:

Personajul meu preferat din Twilight este Edward Cullen.

| BoAfan a răspuns:

Nu stiu ce film este Twilight, dar in pariu cu viata actori preferati sunt : Sarra, ioana, andrei, cristi, Vlad.

| Andr3e a răspuns:

Din Twilight Bella si din Pariu cu viata Ioana.

| simina36 a răspuns:

Twilight - Kristen Stewart iar la Pariu cu viata nu ma uit.

| AlleElla a răspuns:

Twilight:edward & bella; pariu cu viata:ioana si cristy