| DarkySiss a întrebat:

Care este animeul vostru preferat romantic datimi si mie niste idei ca nu mai stiu la ce sa ma uit!

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey! Ai ramas in pana de idei sau mai bine-zis in pana de anime-uri? :D
Daca vrei anime-uri din genul Romance, iti propun:
- Golden Time
- Ano Natsu de Matteru
- Amagami SS (2 sez)
- Hana Yori Dango
- Sakamichi no Apollon
- Kimikiss Pure Rouge
- Mashiroiro Symphony
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Clannad (2 sez)
- Nogizaka Haruka no Himitsu (3 sez)
- Myself; Yourself
- Itazura na Kiss
- Zegapain
- Sola
- Suzuka
- Paradise Kiss

Vizionare placuta!
Aici ai lista cu ce am vizionat. http://myanimelist.net/animelist/ryuu_ro

| AnonimSs a răspuns:

Nu am un anime preferat dar poti gasi date despre animeuri pe MyAnimeList si le poti viziona pe deseneanime, animenolimit, mangakids, animekage, A-Evolution(in romana) iar pe gogoanime(in engleza)