| birdie14 a întrebat:

Care este cel mai bun film pe care l`ati vazut EVER?

14 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Cel mai "bun", cu siguranta "A Bronx Tale".
Holy crap, @RedHair, nu ma asteptam sa gasesc acelasi raspuns! Nu cunosc pe nimeni caruia sa ii placa macar filmul asta, daramite sa fi auzit de el.

| xSoaked a răspuns:

@RedHair, ma bucur big grin

| KoreaJapan a răspuns:

Sunt multe filme de genuri diferite. De groazabig grineath Note(filmul nu anime-ul) si Twilight; De comedie : Nea Marin Miliardar; De dragoste : Titanic etc; sf : as prefera mai mult un serial si anume Doctor Who.

| alexa6808 a răspuns:

A walk to remember, merita vazut!

| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Amurg

| missReckless a răspuns:

Bună.
THE PIANIST (2002)
Vizionare plăcută.

| Luuuv a răspuns:

The Vampire Diaries! :-x

| IreneSweetGirl a răspuns:

P.S I love you:d

| Puffy26 a răspuns:

Titanic
Clarrlove struckX

| cяιss a răspuns:

A walk to remember.

| tycy a răspuns:

Lord of the rings, shawshank redemtion

| RedHair a răspuns:

A Bronx tale happy

| RedHair a răspuns:

@xSoaked: "Holy crap, @RedHair, nu ma asteptam sa gasesc acelasi raspuns! Nu cunosc pe nimeni caruia sa ii placa macar filmul asta, daramite sa fi auzit de el."

Tocmai ai cunoscut happy

| Shiniigamiy a răspuns:

Ca film ar fi,, Eoro Trip" are faze ca 10 filme de comedie la un loc, dar ca serial si acesta este preferatul meu, voi spune,, Doctor Who" pur si simplu acest seria este unicat in lume nu exista altceva de genul acestui serial il recomand tuturor happy!