| GolopențaAdrian a întrebat:

Care este cel mai bun film si serial care exista

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun film mi se pare Hachi: A Dog's Tale (2009) și cel mai bun serial e Lie to Me (2009-2001)

| Sn4k3 a răspuns:

Serial : Supernatural
Film : Undisputed 2, 3
Never Back Down
When The Game Stands Tall. Depinde de gen.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Sn4k3):

SuPeRNaTuRaL fever!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Daniellllll1):

laughing Supernatural for ever!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Sn4k3):

rolling on the floor) Stii c-am scris doar asa, nu?

| GolopențaAdrian explică (pentru Daniellllll1):

Da

| Rakanishuu a răspuns:

Dupa parerea mea, cel mai bun film a fost Fight Club, iar serial, Breaking Bad.

| Daniellllll1 a răspuns:

Nu exista asa ceva, fiecare are alte gusturi, doar ca asa ne place noua sa spunem "Cel mai tare serial, bla, bla", dar asa ceva nu exista

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Deci..in opinia mea,din serialele vazute pana acum, si din categoria "Seriale Supernaturale", cel mai bun serial e "Supernatural".Cel mai bun film pe care l-am vazut e "The Shawshank Redemption", dar e imposibil sa exclud "Hachiko:A Dog's Tale","The Bucket List,"Intouchables", si multe altele, dar ar trebui sa scriu/tastez cam mult rolling on the floor

| GolopențaAdrian explică (pentru Daniellllll1):

The shawshank redemption l-am vazut si mi-a placut dar supernatural imi place tema lui si nu stiu de unde sa vad episoadele

| Daniellllll1 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Exista site-uri "vezionline","vtube","veziserialeonline".Eu pe astea ma uit daca e sa ma uit online, dar cateodata le mai downloandez

| GolopențaAdrian explică (pentru Daniellllll1):

Ok