| bossulbossboss a întrebat:

Care este cel mai bun personaj din pariu cu viata?

3 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

Mie mi se pare ca cel mai bun ar putea fi Ioana(Alina Eremia) si Andrei(Dorian Popa) ele sunt personajele princepale si normal ar trebui sa fie cele mai bune!

| AntoniaRaluca a răspuns:

Depinde din ce parte privesti poate fi Ioana care are o voce faina si este inimoasa,amabila,sufletista, petrecareata sau Andrei : istet, un bun compozitor, se sacrifica pentru colegii lui sau Mara este o super mama, le-a cumparat masini Ioanei si lui Andrei sau Anca l-a salvat pe Vlad sau Vlad ca a salvat-o pe IOana impreuna cu andrei Eu zic ca andrei

| denyxxx a răspuns:

Eu cred ca si Vlad si anca sunt cele mai bune personaje(mai ales vladutzu dragutzu)