| kiss99 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din "Pariu cu viata"? Caruia ii place acelasi personaj ca mine primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| Cαmeℓiα a răspuns:

Anca Anghel(Cristina Ciobanasu).

| kiss99 explică (pentru Cαmeℓiα):

Se pare ca avem acelasi gusturi, lasa-mi id-ul tau pe privat.

7 răspunsuri:
| missClumsy a răspuns:

Copilash...tu nu ai alta ocupatie?

| kiss99 explică (pentru missClumsy):

Care este problema ta ce ocupatie am eu? Daca nu iti convine nu mai raspunde...nu iti ceru nimeni personal parerea...Veziti de treaba ta si lasa-ma pe mine cu intrebarile mele.

| missClumsy a răspuns (pentru kiss99):

laughing esti si tafnoasa. Fugi la teme si nu mai pierde aiurea timpul pe net.

| kiss99 explică (pentru missClumsy):

Care este problema ta cu mine? Nu cred ca pierd eu timpul pe net.

| lalagueswhosong a răspuns (pentru missClumsy):

Da' las-o in pace! Oricum nu facem scoala maine! Ia uita-te la ea! Se baga si ea in seama! Nu ai ce sa faci decat sa fii enervanta?

| kiss99 explică (pentru lalagueswhosong):

Mersi mult. Se pare ca mai exista si putina omenie.