| Andreeaioan115 a întrebat:

Care este cel mai plictisitor sezon din tw?

4 răspunsuri:
| Damonana a răspuns:

Dupa parerea mea, ultimul. Adica oricum devine nasol cam de cand moare allison.

| Nistor_Irina_1974 a răspuns:

Ce este tw
Un desen cumva
Pe ce canal se dă

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns (pentru Nistor_Irina_1974):

TW este prescurtarea de la serialul american Teen Wolf

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns (pentru Nistor_Irina_1974):

TW este preferatul meu! Are mai multa actiune si mai mult suspans, dupa parerea mea. Devine nasol dupa ce Allison moare. TVD este pe locul 2 in top. Primele 7 sezoane au fost super cu Elena si Katherine dar acum sezoanul 8 m-a plictisit mult. Amandoua merita totusi vizionate! Daca ai vazut astea si iti place paranormalul te invit sa vezi "Supernatural"!