| saku970 a întrebat:

Care este cel mai super anime dupa voi?

Răspuns Câştigător
| maddog95 a răspuns:

Naruto shippuden

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Miauti a răspuns:

Sant multe!

Fullmetal Alchemist: Brotherhood add
Legend of the Galactic Heroes add
Gintama
Clannad: After Story
Suzumiya Haruhi no Shoushitsu
Evangelion: 2.0
Code Geass
Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen
Hajime no Ippo
Tengen Toppa Gurren Lagann

Si ca sa vezi care sant cele mai interesante animeuri iti dau linkul de mai jos intitulat 'Spring 2011 anime list'
http://miauti.blogspot.com/p/summer-2011s.html

my site
http://miauti.blogspot.com/ - review manga
http://chobittsu.blogspot.com/ - stiri anime/ manga

| DeeDee a răspuns:

Miau. Mie imi plac Yu Yu Hakusho si Bleach pentur shonen si La Corda D'Oro pentru shoujo.hee hee Iti recomand sa te uiti la "La Corda D'Oro", daca nu l-ai vazut deja. Il gasesti pe youtube, postat de Bogaril si altii. E licentiat, asa ca pe alte site-uri nu prea mai e. Hurry up pana nu se prind astia si il sterg si de pe youtubehee hee sunt doar 28 ep

| midnight a răspuns:

Pisica! 100%! amice,e genial animalu asta.e curat, inteligent, calm e animalu peeeeeeeeerfect!

| Chiiitin a răspuns:

Kaichou wa maid-sama, lovely complex, kimi ni todoke

| irbis a răspuns:

Cateva din cele mai bune sunt Fairy Tail, Ergo Proxy, Code Geass. Cam greu sa aleg din http://myanimelist.net/animelist/irbis

| theprettyreckeless a răspuns:

Fullmetal Panic.

| SongHyeRa a răspuns:

Naruto Shippuuden, Vampire Knight, D Gray-Man si Hakuouki(mie astea imi plac cel mai multlove strucklove struck)

| xAlice a răspuns:

Depinde de placerile fiecarora. Stiu deja ca cel mai popular e Naruto,dar mie imi place Higurashi no naku koro ni, Vampire Knight, High School of Death...majoritatea le plac cele care le da la televizor, dar acelea sunt cele mai vechi, cum ar fi Yu Yu Hakusho.

| andrey98 a răspuns:

Naruto Shippuuden e cel mai super e cel mai coplex si adorat de toti copii din lume pentru. ca o perioada a fost si pe cartoonnetwork si jetix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto ianinte de toate laughing. Ar mai fi Hell Girl, Inuyasha sau Death Note.

| Crystyzdk a răspuns:

Cel mai tare e Naruto si Naruto Shippuden

| octi_7309 a răspuns:

Bleach,Naruto shippuden