| palieantonia a întrebat:

Ce anime super epic imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Oanamy a răspuns:

Ai vazut Skip Beat? este o super comedie romantica

4 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

O sa apara in curand un film anime ninja scroll daca tin bine...Cat despre un serial anime, nu prea stiu...Naruto, Van Hellsing http://www.youtube.com/watch?v=-XiQWqHmCnM

| Raggy a răspuns:

Este un anime nou, Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) care are deja 19 episoade. Grafica este super! Uite aici un rezumat: Cu o suta de ani inainte de inceputul povestii, niste creaturi gigantice numite Titani au obligat omenirea sa se retraga in spatele unor ziduri inalte de 50m. Eren, sora lui vitrega, Mikasa, si Armin traiesc in spatele acestor ziduri si, dupa ce acestea sunt distruse de un Titan colosal, ei decid sa intre in armata, pentru a proteja locuitorii. E foarte interesant!
Il poti gasi aici: http://desene.tv/desene/anime-online/shingeki-no-kyojin/
In afara de asta, ar fi Bleach, Soul Eater, Death Note, etc...

| AnicaiAlin a răspuns:

Fairy Tail