| DavdNexus a întrebat:

Care este continuarea la naruto ala normal?
Ca am auzit ceva care se numeste naruto shippuden dar nu stiu daca asta e continuarea
Urgent!

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din cate se pare ar exista 3 serii animate

There are three sets of the Naruto series, Naruto with nine seasons, Naruto Shippuden with 21 seasons and Boruto: Naruto Next Generations with four seasons which consist of ten episodes

Deci pe scurt:

Naruto (originalul)
Naruto: Shippuden
Boruto: Naruto Next Generations

pe langa cele 3 serii mai exista si filme animate cu Naruto!
exemplu:
Boruto: Naruto the Movie, The Last: Naruto the Movie etc

| Simpatic a răspuns:

In ceea ce priveste Naruto: Shippuden da este o continuare!
Al doilea serial de televiziune anime, intitulat Naruto: Shippuden, a fost, de asemenea, produs de Pierrot și regizat de Hayato Date și serveste ca o continuare directa a primului serial anime Naruto.

| Lidia09 a răspuns (pentru Simpatic):

Te uiți la anime-uri?

| Simpatic a răspuns (pentru Lidia09):

Nu ma mai uit de ceva ani, dar am cautat pe net!
daca m-as uita ar fi cu siguranta ceva mai matur gen death note, pe care l-am vazut in trecut si mi-a placut
sau preferatul meu Elfen Liedwinking

| Lidia09 a răspuns (pentru Simpatic):

Am auzit de death note dar nu l-am privit. În schimb m-am uitat la magic battlehappy

| Simpatic a răspuns (pentru Lidia09):

Nu stiu cat e de fete, e mai baietesc sa zic asa, death note, a fost si film artistic, dar mai interesanta a fost animatia, uita-te sa vezi daca iti place!
daca vrei poti sa cauti sa te uiti la elfen lied e superb dar tot asa mai baietesc cumva dar cu o tema tare

| Lidia09 a răspuns (pentru Simpatic):

De aia nici nu m-am uitat la death note pentrucă e băiețesc. Dacă o să am timp o să mă uithappy