| costin_8115 a întrebat:

Care este filmul care va speriat cel mai mult? dar care va facut sa radeti cel mai mult? cele mai bune iau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Kittynika a răspuns:

Filmele ce m-au speriat cel mai mult au fost Final Destination si Saw...si la care am ris de n-am mai putut Scary Moviebig grin

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.pai m-am speriat cand m-am uitat la chucky (aveam 9 ani big grin )
si la care am ras? ...cred ca : un polistist cu explozie intarziata! ( mai toate filmele cu leslie nielson RIP ), si tantalaul si gogomanul!

| suraforever a răspuns:

Uita-te la The Grudge... groaza si comedie American pie 1, 2, 3,4,5,6,7 Sau Blue Shark

| SunnyFlame a răspuns:

Cosmarul de pe Elm street [nu dormi 1 saptamana daca te uiti la el ]
placinta americana, singur acasa 1 2 3 4 [la astea am ras] tu?
Funda?

| PeAfara a răspuns:

A nightmare on Elm Street!
Inca mai visez noaptea : One,two,three,Freddy is coming after youuu! laughing)
Foarte fain filmul happy
Stiam unul foarte amuzant, daca mi-l amintesc, revin!happy