| Blayr a întrebat:

Care este filmul la care aţi plâns cel mai mult? În afară de TITANIC.

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

Never let me go si My Sisters Keeper.

10 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Moulin Rouge!, My Sisters Keeper, The Help(cand isi ia ramas bun de la fetita)...am plans o gramada cand am citit cartea The Perks Of Being A Wallflower...

| carminaburana43 a răspuns:

Romeo si Julieta in regia lui Zefirelli am avut 14 -15 ani cind am vazut pentru prima oara si m-am refugiat in baie si am plins una f. buna.

| Nicux1 a răspuns (pentru carminaburana43):

Ma vei injura, dar Romeo si Julieta e film de sinucigasi.E frumos filmul, dar nu-mi place cum se termina.

| carminaburana43 a răspuns (pentru Nicux1):

Nu te injur-dupa cum am scris :am avut 14-15 ani, nu 50 ca acum.Acum sigur nu mai pling.Am alte prioritati de plins.

| king4aday a răspuns:

E.T. - laughing cand isi lua adio, am varsat cateva lacrimi. Vroiam sa ma ia si pe mine cu el. laughing

| maximusy a răspuns:

Changeling happy

| ralucikaa a răspuns:

Poftim http://www.cinemagia.ro/......oto-15021/ Sper sa plangi mult si vreau funda

| Cathtine a răspuns:

A walk to remember

| Blayr explică (pentru Cathtine):

Ăsta a fost filmul la care am plâns cel mai mult.

| Cathtine a răspuns (pentru Blayr):

Eu tot de obicei nu pling la drame sau la melodrame dar la acest film am plins vreo citeva ore si apoi doua zile eram suparata imi era foarte jele de eroul si eroina principala