| Adr1aNNN7 a întrebat:

Care este filmul vostru favorit(de comedie)? Vreau multe raspunsuri.(nu am idee la ce sa ma uit).
Funda!
P. S. - raspuns urgent!

16 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

Filmul meu preferat este Twilight (oricare din cele 4: Amurg, Luna noua, Eclipsa sau Zori de zi). Sunt cele mai tari filme(si carti).

| emynem313 a răspuns:

How High

| Blagandrey a răspuns:

"Yes Man" este o comedie destul de reusinta sau "The Animal","Euro Trip".

| Deea_2679 a răspuns:

The Hottie and the Nottie

| VannEe a răspuns:

Anul Unu

| andreea93b a răspuns:

Bad Teacher

| ItsMyTime a răspuns:

Vampires suck
k9-jl
Von wilder

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Este un nume cam ciudat, dar nu e chiar atat de amuzant.Filmul se numeste:,, Razi de te pisi pe tine". Stiu ca e un nume mai prostesc dar e un film chiar bun. SPER SA ITI PLACA

| LeBronJames2013 a răspuns:

Jandarmul si jandarmeritele.

| BlairArnsberg a răspuns:

1.Sex Drive (super rideam cu lacrimi la acest film )
2. Американский пирог: Книга Любви
3. Мальчишник в Вегасе 1, 2, 3
P.S deja le vei traduce tu in engleza (dinumirile filmului )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi filmul meu favorit este Bruce almighty ( dumnezeu pentru o zi )
sper ca te--am ajtat funda please

| Jhonny22 a răspuns:

Am si eu cateva filme de comedie,care mie mi-au placut la nebunie, si cuprind mai multe faze de viata in ele :
Anger Menegement
Dumb&Dumber
Big MommasLike Father, Like Son
Big Stan
Not Another Teen Movie
Nu te pune cu Zohan
Tommy Boy
si cam atat imi aduc aminte... look this end fundita plzwinking

| vladvld a răspuns:

The Family Tree, Mai e mult pana ajungem sau Singur acasa.

| alexxandra_2034 a răspuns:

Poti sa te uiti si la o drama cu happy end. ca de exemplu, Pastreaza amintirile, sau un serial de comedie (cred) : desperate housewifes (neveste disperate)

| gabriel_4025 a răspuns:

Am spali