| KenZzy a întrebat:

Care este ordinea episoadelor din Naruto? primul sezon l-am vazut (220 ep) si sunt la shippuden, dar exista si niste filme...care este ordinea in care sa le vad?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit tongue Sunt 3 filme din seria Naruto, pe care iti propun sa le vezi inainte sa incepi seria Naruto Shippuden. Dupa ce le termini, uita-te la primele 50 de episoade din Naruto Shippuden, si apoi filmul 1 din Naruto Shippuden. Si tot asa tongue La fiecare 50 de episoade, un filmwinking

Vizionare placuta! wave

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Sunt 9 filme. Iarna asta a aparut cel de al 9 (Calea Nindja). Primele 4 sunt cu el cind avea 12, celelalte 5 sunt cu el cind are 17 ani.

| bcalex96 a răspuns:

Salut uite aici scrie fiecare episoad naruto movie 1, naruto movie 2, naruto movie 3 si naruto shippuden movie 1, etc pana la 6 http://www.animekage.com/filme-anime/3/