| thevampirediariesfever a întrebat:

Care este ordinea filmelor Twilight?

Răspuns Câştigător
| uca_1023 a răspuns:

Twilight
new moon
eclipse
breaking dawn 1
breaking dawn 2.

*breaking dawn 1 si 2 nu au aparut inca la cinema*

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1."Twilight Amurg"
2."Twilight New Moon"
3."Twilight Eclipse"
4."Breaking Dawn" partea intai care apare pe 18.11. 2011 si partea a doua care apare pe 16.11. 2012

| MindExplode a răspuns:

Twilight
New Moon
Eclipse
Breaking dawn
happy

| bistriteanul a răspuns:

1. Twilight (2008) 2. The Twilight Saga: New Moon (2009) 3. The Twilight Saga: Eclipse (2010) 4. The Twilight Saga: Breaking Dawn (2011/2012)

| Dedeutza2o1o a răspuns:

1. Amurg

2. Luna noua

3. Eclipsa

4. Zori de zi care apare in noiembrie pe 18

| KatherineKath a răspuns:

Twilight apoi new moon apoi eclipse iar acum breaking dawn part 1 si part 2 daca bine stiu dar asta cu part 1 si 2 nu-i sigur dar abia astept filmu ai vazut trailerul?

| nathalie_4280 a răspuns:

Amurg, New Moon, Eclipse, Breking Dawn 1st part si Breaking Dawn 2nd part (ultimele nu au aparut inca la cinema)

| Beatrice_6540 a răspuns:

Twilight: Amurg
Twilight: Luna Noua
Twilight: Eclipsa
Twilight: Zori de zi (2 parti)
pentru partea I(apare pe 18 noiembrie 2011) din Zori de Zi acesta este trailerul => http://www.youtube.com/watch?v=sIpeBi6SG4A