| lol1232 a întrebat:

Cate ep are animeul Vampire Knight dar VAMPIRE KNIGHT GUILTY funda

Răspuns Câştigător
| melc a răspuns:

Vampire knight are 13 ep, VK Gulity are tot 13, e un fel de continuare a VK. Dar cred ca stiai asta.

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Vampire knight - 13, iar vampire knight guilty tot 13.

| 인스피릿 a răspuns:

BTW, dupa ce te uiti la VKG, poate o sa vrei sa afli cum sta treaba de fapt http://www.mangareader.net/104/vampire-knight.html. Anime-ul se termina la ch. 46 (Enemies - cand Kaname si Zero se intalnesc in padure dupa lupta si dupa ce pleaca Yuuki).

| faranume a răspuns:

13 fiecare