| matrix100 a întrebat:

Care este serialul care v-a placut cel mai mult?

16 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Clar Dosarele X - X Files. Cred că este cel mai tare serial din lume. Seriile vechi erau impresionante de prin anii '90. Mă uitam cu drag. Dar și acestea noi sunt tari.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannibal

| InVisible99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Me too laughing

| InVisible99 a răspuns:

Am mai multe breaking bad, hannibal, supernatural(pentru actori love struck laughing ), dexter, da vinci's demons, spartacus love struck prison break si the walking dead

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House M.D.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Friends

| RΔϟVAη a răspuns:

Breaking Bad si Prison Break sunt preferatele mele care s-au terminat insa Prison Break am aflat ca anul acesta va avea un sezon 5 continuare iar momentan Game of Thrones si Vikings sunt la fel de bune ca cele doua de mai sus

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural/Reaper/Blue Mountain State/Rush.

| Uddy98 a răspuns:

Game of thrones sau Vikings! Cele mai smechere serialewinking

| Cossmo a răspuns:

Supernatural/fringe

| HellishObscene a răspuns:

Prison Break, Mr.Robot,The Strain, Stalker, Bates Motel, Supernatural.

| Coquinne a răspuns:

Suits, Rules of Engagement, Friends, Seinfeld, That 70s Show.

| IseeVoices a răspuns:

Prison Break, Game of Thrones, Spartacus, cam astea ar fi pe primul loc pentru ca nu pot sa aleg dintre ele.

| spiridus25 a răspuns:

Bones – Cititorii de Oase

| faramatania a răspuns:

Sense8