| matrix100 a întrebat:

Care este serialul care v-a placut cel mai mult?

16 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Prison Break, Game of Thrones, Spartacus, cam astea ar fi pe primul loc pentru ca nu pot sa aleg dintre ele.

| InVisible99 a răspuns:

Am mai multe breaking bad, hannibal, supernatural(pentru actori love struck laughing ), dexter, da vinci's demons, spartacus love struck prison break si the walking dead

suntserios
| suntserios a răspuns:

Friends

| faramatania a răspuns:

Sense8

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural/Reaper/Blue Mountain State/Rush.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns:

Clar Dosarele X - X Files. Cred că este cel mai tare serial din lume. Seriile vechi erau impresionante de prin anii '90. Mă uitam cu drag. Dar și acestea noi sunt tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannibal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House M.D.

| spiridus25 a răspuns:

Bones – Cititorii de Oase

| Coquinne a răspuns:

Suits, Rules of Engagement, Friends, Seinfeld, That 70s Show.

| RΔϟVAη a răspuns:

Breaking Bad si Prison Break sunt preferatele mele care s-au terminat insa Prison Break am aflat ca anul acesta va avea un sezon 5 continuare iar momentan Game of Thrones si Vikings sunt la fel de bune ca cele doua de mai sus

| Cossmo a răspuns:

Supernatural/fringe

| Uddy98 a răspuns:

Game of thrones sau Vikings! Cele mai smechere serialewinking

| HellishObscene a răspuns:

Prison Break, Mr.Robot,The Strain, Stalker, Bates Motel, Supernatural.