| Deiysucza a întrebat:

Care este serialul vostru preferat? Al meu este The vampire diaries... dau funda la primul la care imi raspunde

Răspuns Câştigător
| mrsjacksonhere a răspuns:

Serialul meu favorit este ''The Vampire Diaries '', fimul este super si chiar merita vazut:X:X:X. Si imi mai place sa urmaresc Pretty Little Liars, mult mister

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dexter.

| cardman a răspuns:

Prison Break

| girerele a răspuns:

Esenta raului

| ralucaralu a răspuns:

Si al meu e tot Vampire Diaries. Imi place foarte mult si Pretty Little Liars.
http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| KaterinaPetrova a răspuns:

Si al meu la fel. abia astept sa inceapa un nou sezon acum pe 16 sept.dar dupa o sa apara cate un episod la saptamana... vreau multe sezoaneee... 10000 de sezoane.e prea misto.

| acdc21 a răspuns:

Scrubs; The it crowd; It's always sunny in philadelphia happy

| Nymphetamine a răspuns:

Crimele din Midsomer.

| mihnea173 a răspuns:

Doi barbati si jumatate lol

| pietraruana a răspuns:

Dragoste dulce-amara

| mariacris98 a răspuns:

"The Vampire Diaries"

| Morena12 a răspuns:

Pretty Little Liars si Gossip Girl