| anonim_4396 a întrebat:

Care ii cel mai romantic film pe care l-ati vazut vreodata? + o mica descriere va rog.

5 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo-Este vorba despre un motociclist care se indragosteste de o fata pe nume Babi, dar el o minte, cum ar fi i-a amenintat profesoara ca sa ii dea o nota de trecere....si apoi Babi intalnste un alt baiat cu care se casatoreste si asa se termina.
Si mai e si partea a doua, Tengo ganas de ti, in care baiatul isi gaseste o fata cu care ramane fericit si el.

| Sternex a răspuns:

Mirrors 1 si 2

| RonaldSebastian123 a răspuns:

Titanic