| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Care imi poate spune seriale cu super-puteri, magie, creaturi, ceva de genul the tomorrow people, shadowhunters, flash, etc!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Beyond,Believe,Stranger Things,Star-Crossed,The OA,The Magicians,Legion,Iron Fist,The Shannara Chronicles,TSC,Under The Dome,The Whispers,Into The Badlands, Emerald City, Supernatural, Wynonna Earp, Intruders

| SG1995 a răspuns:

Teen Wolf, Lucifer, Supernatural, Constantine, Preacher, Grimm, etc.

| Ariana12321 a răspuns:

Teen wolf, supernatural, lost girl, grimm

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Salut. 1 : The 100
2 : Believe
3 :Black Sails

| RoxB a răspuns (pentru Marius-Andrei_Olteanu_1996):

Hey. Black Sails e una din chestiile mele preferate inventate vreodata, dar nu are nimic legat de creaturi / super-puteri

| RoxB a răspuns:

American Gods
Legion
American Horror Story
Penny Dreadful
The Originals
Being Human (UK)
Being Human (US)
Fringe
Constantine
iZombie
The Walking Dead
Nightmares And Dreamscapes
Primeval
Hannibal - incepand cu ultimul episod din S1 apare un wendigo