| JustBlackNoGrey a întrebat:

Care monstru/chestie/entitate/creatura din filmele horror crezi ca e cea mai mortala?

nu va fortez sa alegeti doar unul. daca sunt mai multi la egalitate, vorbiti de fiecare + numele filmului daca se poate big grin

Răspuns Câştigător
| Sn1p3r323 a răspuns:

Satana este cu adevarat

| JustBlackNoGrey explică (pentru Sn1p3r323):

Da, ai dat un raspuns la marele fix, atat de bun si adevarat, incat nu ai cum sa nu primesti funda. bine punctat!

| Sn1p3r323 a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Ook,mersi laughing

15 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cercetari mai vechi facute de americani au demonstrat ca vizionarea acestot fel de filme conduc la modificarea ADN, influente nefaste asupra creierului si sanatatii. La fel o serie de experimente ( Japoinia, Rusia, America ) facute pe APA ( H2O ) au relevat ca structura apei se modifica la nivel molecular in mediu de agresivitate, ura, cuvinte rele etc. Este dovedit ca aduce multe daune organismulu uman care e format din 75% apa iar creierul 80-85% apa. Cauta cercetatori sa faca experimentul pe care in doresti.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

raised eyebrows
apa o poti polua, de exemplu, dar nu ii poti modifica structura fizica si chimica prin stari...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Daca vrei sa mai nveti cate ceva mai lasi TPU, aici specialistii sunt - in unghii false, in menstruatii si labareala. Chiar nu vrei sa cresti deloc?

| JustBlackNoGrey explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

In apa pot exista deja anumite influente sau entitati, dar omul singur nu le poate baga in apa

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Diferenta dintre noi e ca eu aduc dovezi, tu nu ca nu ai. In afara de asta nu stii proverbul - Daca m-am nascut prost nu sunt eu de vina, daca mor prost nimeni alt cineva nu e vinovat.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Sunt 'oameni de stiinta' care aduc 'dovezi' pentru orice, inclusiv pentru tampenii, daca stiu cum sa livreze bine pachetul. Eu nu cred ca orbul orice 'cercetare' peste care dau, ci o analizez daca are sens sau nu. Eu imi folosesc capul, nu cred ca orbul

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca vrei sa nu ramai cum esti mai vezi pe Prof. Constantin Dulcan ( neurolog, biolog ) pe Youtube, una din inteligentele de marca a Romaniai si chiar de talie mondiala. Daca nu e prea mult pentru tine.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Multumesc ca mi-ai zis, o sa il cautwinking

| Luminita_Andreea_2000 a răspuns:

Jeeperss Creepers și
Chucky(Blestemul lui Chucky).

| JustBlackNoGrey explică (pentru Luminita_Andreea_2000):

Sa stii ca si pe mine cand le-am vazut, m-au impresionat destul de tare. dar jeepers creepers o fost chiar bun la infricosarehee hee