| Akid a întrebat:

Care se uita de aici la THE VAMPIRE DIARIES? cateva pareri
si la ce sezon sunteti.

Răspuns Câştigător
| kakolukia a răspuns:

Eu sunt la curent cu toate episoadele adica sezonul 3 episodul 9 si astept ca pe 6 ianuarie 2012 sa apara episodul 10. In America apare pe 5 ianuarie dar pana ii fac subtitrare si il publica pe site-ul pe care ma uit eu...
Parerea mea:
-este un serial foarte bun care merita vazut
-nu te plictisesti de el niciodata pentru ca intotdeauna are un final care te lasa pe ganduri si care te face sa vrei sa vezi si episodul urmator

5 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

A inceput bine. Pe parcurs a devenit un pic SF dar asta e, merg tot inainte ca nu mai pot renunta acum la Damon. Acum serios vorbind, e un serial placut si sper sa dureze cat mai mult. Sunt la sezonul 3.

| Holocaust a răspuns:

Sunt la sezonul 3.De o luna si ceva, nu prea am mai fost curioasa sa ma uit.Probabil din cauza liceului...n-am timp, si nici chef. D:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 1 ep 21. mi se pare un serial foarte interesant si frumos; x. Eu una ma uit de 1 saptamana si am vazut deja 21 de episoade. e fenomenal love struck

| Akid explică (pentru anonim_4396):

Eu am terminat jumate de sezon in 2 zile.laughing) deci vroiam sa termin cat mai repede. si nu am mai tinut cont de nimic m`am uitat incontinuu. acum vreau sa vad si sez 2. dar o sa incep in vacanta de iarna. am destul timp la dispozitie.

| MiD7 a răspuns:

Eu.Mi se pare extraordinar si am vazut toate episoadele...il astept pe urmatorul care dupa cum am auzit apare pe 6 decembrie