| adytzyka a întrebat:

Care se uita la triunghiul iubirii 2? ce parere aveti despre radhika? dar despre dev?

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Eu ma uit si m-am uitat si la sezonul trecut. Ei doi au ramas la fel de frumosi :x, dar din cate observ sau schimbat un pic locurile. Adica, ma refer ca inainte (sezonul trecut) Radhica nu voia sa recunoasca ca Dev e sotul ei pentru ca voia sa fie recunoscatoare familiei care a crescut-o, iar acum e invers pentru ca Dev nu vrea sa recunoasca desi o iubeste.
Radhica este o fata foarte frumoasa, imi place si cum joaca, e perfecta pentru rolul asta. La fel e si Dev, e dragut si joaca bine. Doar ca ma enerveaza sora Radhicai ca se tot tine dupa el.
Uite aici poti afla ce se va intampla in continuare :
http://en.wikipedia.org/wiki/Choti_Bahu_2
Sper ca ti-am fost de ajutor;)

2 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Eu! sund dragutilove struck

| ade2000 a răspuns:

Dev si Radhika sunt cei mai frumosi si ador serialul. M-am uitat si la sezonul trecut a fost minunat si sezonul asta e frumos... dar. rohan si mashweri...