| anonim_4396 a întrebat:

Care se uita pe "Legenedele palatului : Kim Suro regele de fier" pe TVR1? xD.

6 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Uuu,si eu sunt mega fana a serialelor coreene, a muzici & co.Dar dintre toate serialele, asta m-i-a placut enorm.In fiecare zii numar secundele pana incepe xD.Btw,fanii serialului, stiti cati ani are in realitate Ji Sung, actorul care il joaca pe Suro?

| GFantastikBaby a răspuns:

Eu ma uit! E frumos filmul! Mie imi place de Hwang-oak, i-ar sta bine cu Soo Ro. Si Ah-hyo e draguta. E foarte interesant.Si apropo, stiai ca din 4 iulie incepe un nou film coreean pe Euforia TV? happy Si raspunsul la intrebarea ta: are 34 de ani. big grin Dar arata mai tanar in film.

| BoAfan a răspuns:

Eu, imi la nebunie filme din astea

| selenaxXxgomez a răspuns:

Îmi place la nebunie acest film. Îl ador. Este foarte interesant, merită văzut. Sunt fan filme coreene. Este un film minunat! Sper să-ți placă și ție!

| sweet2dream a răspuns:

Ma uit si e chiar interesant iar povestea de dragoste dintre Suro si printesa care spioneaza An-hyo este foarte frumoasa pana la un moment dat cand aceasta trecuta de partea lui ShingwiGhan incearca sa-l ucida pe Suro.

| Chérrrie a răspuns:

Eu.chiar e interesant.KIM SURO e baiatul care a fost gasit dupa ce nava a suferit un accident.el v.a schimba totul.iar tatal sau e mesterul fierar...happy merita vazut!