| Kosminutza12 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialele coreene difuzate pe TVR1? happy
Mie imi plac foarte mult, mai ales acum, cand se redifuzeaza serialul meu preferat : "Legendele Palatului : Kim Suro, regele de fier"! love struck :*

1 răspuns:
| M?d?0611 a răspuns:

Eu nu ma prea uit la tv, inainte ma uitam. Era unul acum vreo 4-5 ani, cu "mamanie", doamna parca inseamna. laughing Nu mai stiu cum se numea, dar rolul principal era o bucatareasa de la palat, ceva cu g, si se razboiau si rivalizau alea pe acolo, ce le-as fi batut pe cateva. love struck