| craniul a întrebat:

Care serial e mai interesant?
-Anatomia lui Grey
sau
-Dr House?

Răspuns Câştigător
| Giianna a răspuns:

Dupa mine. Mai mult imi place Dr. Housebatting eyelashes

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dr house...

| tinaHd a răspuns:

Dr. House pa, pa:*

| xlollypop a răspuns:

Dupa parerea mea anatomia lui grey-eu am vazut aproape toate episoadele lui dar la dr house m-am cam plictisiit funda?:*

| Zoki a răspuns:

Dr house smug

| Cristea a răspuns:

Dr. House

| petrica1111 a răspuns:

Anatomia lui Grey. E foarte fain. Daca ai timp urmareste-l.winking

| hamstericious a răspuns:

Dr House.

| Frankenstein a răspuns:

Hello. Amandoua sunt superbe:X
Dr. House mi se pare mai interesant... ironia lui House, felul in care isi da seama de bolile pacientilor... e pur si simplu uimitor!
Byehappy

| Dark13 a răspuns:

Dr House cred euhappy

| Adinaa28 a răspuns:

Eu am urmarit Dr. House si e super fain. GARANTAT 1000000% si cred ca e mai fain decat Anatomia lui Grey. happy

| Lucy02 a răspuns:

House!

| CristinaCrisy a răspuns:

Anatomia lui Grey- este chiar frumoss:X:X:

| Adina77 a răspuns:

Mie-mi place dr House.

| St3fan97 a răspuns:

Dr house!

| itsirc3 a răspuns:

Eu prefer Dr House, mi se pare mai interesant.

| andrushk50 a răspuns:

House. E printre favoritele mele și chiar merita.

| georgiana25 a răspuns:

Anatomia lui Greyhappy.Am urmărit pană acum toate episoadele si e super fain serialul happy Il recomand cu toată increderea:p

| Alinaisv a răspuns:

Dr House! Anatomia lui Grey e un fel de 'Tanar si nelinistit', numai ca actorii st imbracati in halate... in House, bolile st, cred, adevarate tongue