| rrrbeto95 a întrebat:

Care serial este la fel de bun sau chiar mai bun decat desperate housewives?

5 răspunsuri:
| EleonorM a răspuns:

Nu am vazut housewives dar iti recomand Pretty little liars, lost, vampire diaries, house m.d., Caprica, Heroes, Eureka, Endgame, Dexter. depinde si de gen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de zis. Depinde de gusturi. De genuri. Pot fi multe seriale bune, fiecare in felul lor. Da-ne mai multe amanunte sa stim ce vrei.

| alina1827 a răspuns:

1.One tree Hill
2.The vampire diares
3. Gossip girl
4.Life Unexpected
5.Pretty Little Liars
6.Privileged
7.Grey's Anatomy
8.Beverly Hills 90210: The Next Generation
Sper sati placa... happy

| andrushkgl a răspuns:

Grey's anatomy, house m.d., Everybody Loves Raymond. Cred ca o sa-ti placa avand in vedere ca si eu sunt loca dupa DH happy

| shedixx a răspuns:

2 and a half menwinking