| CARLI a întrebat:

Care serie de filme este mai tare? Twilight sau Jurnalele vampirilor?

Răspuns Câştigător
| geolovesedward a răspuns:

Twilight happy

19 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Parerea mea ca amadoua si gatalove struck

| laura23 a răspuns:

Eu cred ca Twilight love struck

| PinkDea a răspuns:

Twiling

| unCalutz a răspuns:

Twilighthappy

| love13 a răspuns:

Dupa parerea mea este serialul Jurnalele Vampirilor.Actorii sunt ff frumosi si joaca ff bine love struck.De Damon n-am ce sa zic love struck.Dar fiecare cu parerea lui. Pusiii :*

| Andreea6031 a răspuns:

Jurnalele vampirilor e serial, pe cand Twilight e un film, care te tine mai mult timp in suspanshee hee

| VanessaM a răspuns:

Aman2 sunt foarte tari.
1. Jurnalele Vampirilor este un serial.chiar daca ai citit cartile si crezi ca asa se intampla. ei nu se intampla.serialul e diferit de carti(ex:in carte: Elena e blonda si in serial e bruneta; in carte are o sora,Meredith, si in serial un frate, Jeremy) si pauzele dintre episoade sunt infernale! 1 saptamana. merge. da 1 luna jumate de sarbatori?
2.Twilight este un film si e exact ca in carti.dar sa stai un an fara 1 poster oficial, fara trailer. cam aiurea...
Deci eu zic ca aman2 is la fel de tari si chiar daca unii spus ca Jurnalele Vampirilor sunt copiate dupa Twilight.ar fi cam invers pentru ca Jurnalele au aparut primele in 1991...Si povestile difera!

| Laurici :x a răspuns:

Buna.
Din punctul meu de vedere Twilight.
Pentru ca Jurnalele vampirilor e un fake, sa ii spunem asa. Toata nebunia asta cu vampirii a inceput dupa ce a aparut Twilight. Clar! Twilight e the best! De-abia astept breaking down love struck

| Lollix a răspuns:

Parerea mea este ca Twilight. este dragoste, aventura. suspans, adrenalina. si cand citesti cartile. e ca si cum le'ai trai. sunt perfecte day dreaming

| iustina_6916 a răspuns:

Buna!
amandoua sunt super frumoase abia astept 8 aprilie sa vad urmatorul episod din jurnalul vampirilor

| CARLI explică:

Astept un raspuns de milioane!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Nicole8 a răspuns:

Parerea mea si cea mai adevarata este ca jurnalele vampirilor nu este deloc frumos dar Twilight este cel mai tare sunt cei mai frumosi actori ador filmul:X deci Twilight parerea mea:X

| PitikaTha a răspuns:

Twilight

| lamb a răspuns:

Twilight.CLAR! Sunt o maree fana. Adorr filmele cartile. TOT. Are tot ce trebuie pentru a fi placut. Dragoste actiune umor SF, :d

| Yoyo4ever a răspuns:

Twilight

| roxicutzz1 a răspuns:

Eu spun ca twilight e mai tare. eu prefer twilight decat jurnalele vampirilor asta e parerea mea happy

| anonymus_8270 a răspuns:

Al 2

| yrgirl a răspuns:

De departe Twilight!