| Fllly a întrebat:

Care stie sa imi spuna cum se numesc partile din twilight? funde:*

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

1.Amurg
2.Luna noua
3.Eclipsa
4.Zori de zi (2 parti)

11 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Twilight(amurg), new moon (luna noua), eclipse(eclipsa), breaking dawn 1 si 2 (zori de zi)

am raspuns primaaaaa:d

| Fineness a răspuns:

1.Twilight(amurg)
2.New Moon(luna noua)
3.Eclipse(eclipsa)
4.Braking Down(zori de zi)
Mai este o carte numita,, Noua si scurta viata a lui Bree''
Vezi in partea dreapta a comentariului o funda gri! Da click pe ea daca consideri da raspunsul meu te-a ajutat!

| danielaxyz a răspuns:

Amurg,luna noua, eclipsa, zori de zi.

| darkrider a răspuns:

New Moon si Eclipse, si urmatoarea parte cred ca se va numi Breakin Dawn si va avea 2 parti.

Răspuns utilizator avertizat
| SethMC a răspuns:

Luna Noua si Saga Amurg

| keissy a răspuns:

Prima parte se cheama twilight,a doua new moon, iar a breaking down(1, 2)

| LEO_8312 a răspuns:

Salut! partea 1: twilight; partea 2: The Twilight Saga: New Moon; partea 3; The Twilight Saga: Eclipse

| ing3rash_4531 a răspuns:

Primul e twilight al doilea new moon iar al trelea twilight saga : eclipse

| ing3rash_4531 a răspuns:

Primul film sa numeste twilight al doilea twilight new moon si al treilea twilight saga : eclipsea

| Vladut_Mihaela_1996 a răspuns:

Breaking dawn 1 si breaking dawn2