| Byutsa a întrebat:

Care stiti niste filme de dragoste, comedie ceva fain? Fara horror [ am ramas cu traume decilaughing] cat mai repedebig grin mersii:*

2 răspunsuri:
| romanaols a răspuns:

Eu iti recomand "Jaf la turnul mare " e cel mai bun film din cate am vazut eu. Deci imi place pentru ca e vorba de niste persoane care au un plan, si fiecare persoana are partea lui. fiecare trebuie sa faca ceva din plan. si iese bine pana la urma. L-am vazut la cinema. E genial!

| aysha11 a răspuns:

One day, the hangover, Crazy, Stupid, Love, Bad teacher, just go with it, Friends with Benefits, Slumdog Millionaire, Something Borrowed, Love and Other Drugs, No Strings Attached, How Do You Know,Easy A,The Proposal,Letters to Juliet, She's Out of My League, The Ugly Truth