| BingDirectionDaw a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante filme?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu alea mai vechisoare sunt mai bune, ce scot nou astia is cam aiurea. Uita-te pe imdb.com la box office -> comedy si vezi fiecare ce nota au.

| DavidoffUser a răspuns:

We're the Millers
Whatever works
Zootopia (animat, dar f bun )
Dirty Grandpa
Spy
Toy Story 3 (genial)
Wall-E

| tintareco a răspuns:

Întrebare ta e amuzantă,la ce te referi,la ce categorie?-la comedii,desene animate, muzicaluri, filme antologice, cinematecă, ...etc.

| BingDirectionDaw explică (pentru tintareco):

Comedii

| tintareco a răspuns (pentru BingDirectionDaw):

Filmele cu Louis de Funes(Jandarmii...) şi Jean Marais(Fantomas...), cu Bud Spencer şi Terence Hill cu Jackie Chan, Stan şi Bran, etc, etc.dar caută şi tu pe aici :
http://danielurda.ro/filme/comedii/