| RockableHu a întrebat:

Care sunt cele mai bune filme, de marţi, în săptămâna,, şcoala altfel,, din Buzau, pentru copii, am optat între Căpitanul America şi TinkerBell şi Zâna Pirat, dar care mai sunt, vreau de la ora 12 la ora 18 care sunt mai bune, pentru nişte copii de clasa a Va?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Ati putea viziona Calatorie spre centrul pamantului, este un film foarte frumos si cred ca sa-r potrivi pentru niste elevi de clasa a-v-a.

1 răspuns:
| irinuk28 a răspuns:

Charlie si fabrica de ciocolata, Madagascar, Beethoven, etc.