| ValentinBogdan a întrebat:

Care sunt cele mai horror filme pe care le-ati vazut si le puteti recomanda? Cel mai horror primeste fundawinking!

Răspuns Câştigător
| Decebalul a răspuns:

Inceaca Exorcizarea lui Emily Rose!

12 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Sinister big grin

| Dariusuu a răspuns:

Cred că.

Drag Me To Helll.

| gingergirl1 a răspuns:

Pe care le-am vazut?thinking
Sincer nu prea urmaresc filme de groaza dar am vazut Drag me to hell,Orphan(e un film phishologic, foarte dragut laughing REC, Saw, Martys, The decent...cam atatea imi amintesc!

| simina96 a răspuns:

Buna! Incearca Sinister, nu stiu daca este sau nu infricosator pentru tine, dar pe mine cel putin m-a speriat de nu am mai dormit cateva nopti bune. Iti recomand sa il vezi noaptea pe la 2-3 cu boxele la maxim si lumina stinsa;) Uite si un trailer: http://www.youtube.com/watch?v=pgYxydrVlDk

| ValentinBogdan explică (pentru simina96):

L-am vazut, este horror dar nu prea laughing are doar 2-3 faze de groaza dar iti multumesc oricumwinking

| simina96 a răspuns (pentru ValentinBogdan):

Cu placere! happy

| CollorDreams99 a răspuns:

Hei.Am vazut mai multe:
1.The wrong turn (1, 2,3, 4,5)
2.The messengers(1, 2)
3. Orphan
4.Saw(1,2,3,4,5,6,7,8)
5.Drag me to hell
6.The grudge
7. Warm Bodies (E suuper tare)
8.Mama
9.Vacancy(1,2)
10.Scream(1,2,3,4)
Sper ca te-am ajutat :*

| FlorenceVi a răspuns (pentru CollorDreams99):

Esti sigur c-ai vazut SAW 8? Nici macar n-a aparut. Si din cate stiu eu, nici n-o s-apara. Chiar cei care au regizat filmul au zis ca se termina seria la 7.

| CollorDreams99 a răspuns (pentru FlorenceVi):

Scuze, am gresit eu big grinSunt pana la 7 ai dreptate.

| love4ever_2822 a răspuns:

Wrong Turn

| valycutza a răspuns:

Dimineata mortii, 13 fantome, The Ring, Sperietoarea

| ValentinBogdan explică (pentru valycutza):

13 fantome sau " Casa celor 13 fantome"?