| iulianr a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate? Cele indiene, americane sau cele europene?

Răspuns Câştigător
| alinagyo a răspuns:

Daca e bun filmul nu conteaza de care e.Imi plac toate happy happy

18 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Cele americane, iar daca nu te-ai convins ca sunt cele mai bune uita-te la box office.

| Dumnezău a răspuns (pentru MrAngelus):

Iar daca ceva e cumparat in draci, sau vizionat in draci, inseamna neaparat ca-i mai bun? Ce ti-e si cu pokemonii astia... Daca e sa o arda toata lumea ca in "rationamentul" tau de guma, filmele (sau ce or fi ele) cu Adam Sandler ar fi mai bune ca cele de Palm d'Or sau Leul de Aur.

| Dumnezău a răspuns:

Mie imi plac cele rusesti.Moscova nu crede in lacrimi, iar eu nu cred in Hollywood.Si cele englezesti sunt decente, mai ales daca se strecoara prin distributie un Firth, un Rush, un Bonham-Carter sau Rickman.De la americani, imi plac in general, doar filmele in genul celor facute de Aronofsky.Sau alea de hipstări.Si cele spaniole sunt bune.

| IMC90 a răspuns:

Depinde
Exista filme americane si europene foarte bune, dar indiene... mai rar

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Sunt fanul filmelor americane si englezestiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Eram mic când am văzut Lanțul amintirilor, se dădeau filme indiene pe Antena atunci. Mi-a plăcut ăla. Acum, dac-ar fi să trebuiască să-l văd iar, aș arunca cu tine în monitor/TV...laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Și asta spune destule...laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Holocaust a răspuns:

Cele europene, desigur, însă şi cele ale americanilor merită respect. Cele indiene nu-s genul meu.

| GregHouse a răspuns:

Ma incanta filmele britanice, dar si americanii au cu ce se lauda.
Filmele indiene le detest. No offense.

| faramatania a răspuns:

1.Americane,2. Europene

| Mădă0611 a răspuns:

Americane, inglişu lor e inglişu pe care il inteleg.

| Clauvdgg a răspuns:

Americanewinking

| Cigαяєttє a răspuns:

Sinceră să fiu, le prefer pe cele americane. :d

| SolerY a răspuns:

Filmele mele preferate sunt acelea americane! Filmele indiene nu le suport!

| sweet_6378 a răspuns:

Iubesc filmele americane :X... Nci celelalte nu imi displac, dar cele americane sunt superbebig grin!