| antilove a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate cu Johnny Depp?

Răspuns Câştigător
| Oxygene a răspuns:

Mi-a placut mult "Secret window"... E genial filmulhappy

5 răspunsuri:
| LionelJosh a răspuns:

1.What's Eating Gilbert Grape? (1993)-Necazurile lui Gilbert Grape (super tare e si cu Leonardo DiCaprio)
2. Edward Scissorhands (1990) Edward Mâini-de-foarfece (o drama superba)
3.From Hell (2001) Din Iad - Jack Spintecatorul (dupa cum ai ghicit este despre Jack Spintecatorul e super tare)

| Dumnezău a răspuns:

Sweeney Todd si Finding Neverland mi se par cele mai bune filme in care a jucat Depp.Nu-mi place deloc in POTC, nu suport seria asta, dar Depp este un actor foarte bun.Pace!

| LetyPayne a răspuns:

Piratii din caraibe.

| andr33hk a răspuns:

Sincer sa-ti spun toate filmele in care joaca, pentru ca este un actor foarte talentat si mereu mi-a facut placere sa-l urmaresc interpretand diferite personaje happy.

| dixi209 a răspuns:

Piratii din Caraibe, Alice in tara minunilor. Edward maini-de-foarfece