| Absinth a întrebat:

Cui ii place de Johnny Depp? care au sunt filmele voastre preferate in care a jucat?

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Filmul care mi-a placut cel mai mult a fost "Sweeney todd:the demon barber of fleet street"... dupa paraerea mea e un actor foarte bun happy

Răspuns utilizator avertizat
| GoSsip GiRl a răspuns:

Imi plac multe dintre filmele lui de exemplu:Sweeney Todd, Pirates of the Caribbean, The Tourist, The Story Of An Uncomonly Gentle Man...ect.

Si abia astept sa vad noul film care il va scoate :Enemies.

O zi buna!

| alex555 a răspuns:

Am vazut cam 3 filme pana acum cu johnny deep. cel mai mult mi-a placut Piratii din Caraibe

| anissa a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut piratii din caraibehappyare un rol f amuzantlaughing