| biancabyabiancabya a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate? link.Fara seriale. Funda

5 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Cel mai mult mi-au placut seriile : Bourne, Fast furious, American Pie. Dar sunt si alte filme cum ar fi : Transporteur, Sniper Reloaded, Mission Impossible : Ghost Protocol, Outlander, Welcome to Jungle, Knowing, Taken, Babylon A.D, Unstoppable, Fired up, Saw, Seria Paranormal Activity si Final Destinations, si cam atat, cred!

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Never Back Down 1:X

| SasukeCS2 a răspuns:

Dead or Alive
Fast and Furious (mai multe parti)
Forbidden Kingdom
GI Joe The Rise Of Cobra
Project X
Resident Evil (mai multe parti)
The One
Triple X
Unleashed

| skrillex79 a răspuns:

Filmul meu preferat este STAND BY ME(prietenie) este un film foarte frumos dupa parerea meawinking

| Anutza_Ana_1996 a răspuns:

Mi-e prea lene sa-ti pun link, le cauti tu. Pai sa ma gandesc thinking, flme bune ar fi : orphan, saw, despicable me,
Snow White and the Huntsman...