| Cehin13 a întrebat:

Care sunt numele adevarat al actorilor din Lara(telenovela din Croatia)?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Doris Pinčić (Lara Bozic-Zlatar), Ivan Herceg (Jakov "Jasa" Zlatar), Ecija Ojdanić (Nela Zlatar), Frane Peršin (Tonči Zlatar), Jagoda Kumrić(Nikolina "Nikol" Zlatar), Marija Kohn (Andjela Zlatar), Bruna Bebić Tudor(Blanka Bilic), Ornela Vištica (Karmen), Mladen Vulić (Alen Dijak), Andrej Đokić (Maro), Vlasta Knezović, Ana Maras( Anita), Sanja Vejnović(Mija Bozic), Filip Juričić( Dinko Bilic)

cu placerehappy