| sweetdyana18 a întrebat:

Care sunt replicile din TVD,ale lui Damon, care va plac cel mai mult? Pot sa fie si ale sltor personaje happy

3 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Mersi ca mi-ai amintit de caietul meu pe care am scris niste replici ale lui de pe la inceputul serialului:
1. Imi place sa fiu o persoana moarta in viata mea laughing [am avut asta la status odata :d]
2. Esti proasta. Acum ti-ai dat seama? Ding ding ding! laughing
3. Sa stau departe de ea? Hmmm... o sa iau asta ca pe o invitatie. smug
4. Nu ma poti incadra in nici o categorie cand vine vorba de oameni.
5. Cand ii spunea lui Stefan: saluta veveritele din partea mea laughing
Imi place foarte mult cum zice: Hello brother! smug love struck
. le-am scris in romana :p

| iuliacarina a răspuns:

O dat i-a zis lui Stefan
"What's the plan, Superman?"

| madam a răspuns:

Mie mi-a placut atunci cind el i-a zis Elenei:"I promise you i will never leave you again"))) asa romantic)
tie care?