| XDarkAngel a întrebat:

Care sunt top 5 personaje preferate din naruto?
la mine:
1. Pain
2. Deidara
3. Gaara
4. Sasori (chiar daca ii nebun si mort)
5. Temari

Fundita

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. Naruto
2. Gaara
3. Tsunade
4. Kakashi
5. Killer Bee

| RoseQueen a răspuns:

Top 5? Hmmmm, huh, fie.
1.Sasuke
2.Hinata
3.Neji
4.Temari
5.Gaara

| Alyra a răspuns:

Bună!
1. Itachi
2. Sasuke
3. Gaara
4. Hinata
5. Sakura
O zi bună! laughing

| єχcєєℓ a răspuns:

1)Naruto
2)Itachi{Sunt baiat si mor dupa acest personajlaughingNu pot sa cred ca Itachi a lasat o boala sa il doboare.Mai Itachi cum ai putut sa morihappy}
3)Sasuke
3)Killer Bee{Imi place cum face rapp-ul impreuna cu Narutolaughing}
4)Minato
5)Shikamaru
L-am ales pe Naruto primul din mai multe motive.Nu doar pentru ca e personajul principal ci pentru determinarea sa de a nu renunta si pentru puterea lui de a schimba oameni
Itachi as putea spune ca "ma reprezinta"ca sa zic asa.O fi fost el un "Bad Boy"dar tot nu pot sa cred ca a murit.Mai Masashi sa faci bine sa il readuci in animelaughing

| 拉维尼亚 a răspuns:

1)Temari 2)Deidara 3)Gaara 4)Konan 5)Itachi

| OtakuForever a răspuns:

Pai:
1.Naruto
2.Itachi
3.Sasuke
4.Konan
5.Deidara (chiar deca e nubun cu arta lui)
Pa pa

| codrin47 a răspuns:

1)Pain
2)Deidara
3)Sasori
4)Naruto
5)Sasuke