| Ododododo a întrebat:

Ce personaje va plac din Naruto?
For example mie imi place de:
Orochimaru, Konan, Shizune, Sasuke, Tenten, Temari, Gaara, Kabutomaru, Godaime Misukage, Minato Namikaze, Pain, Kisame, Itachi, Deidara, Kakuzu, Hidan.

Răspuns Câştigător
| madymadymadymady_4899 a răspuns:

Imi place mult de Orochimaru de Itachii de Naruto, sakura, kakashi, sai dar ma enerveaza la culme Sasuke happy kiss

4 răspunsuri:
| Josh a răspuns:

Il ador pe Gaara e cel mai tare mai tare ca Naruto ( daca ar fi sa fie in real l-ar rupe in bataie pe Naruto ) cu toate ca in film is cam egali big grin

| Keyna a răspuns:

Kakuzu si Karin big grin.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Temari, Deidara, Gaara, Itachi, Sasori, Konan, Tsunade, Kurenai, Tayuya, Sasuke, Naruto, Pein, Neji, TenTen, Sakon etc

| Karamya a răspuns:

Il ador pe Deidaraaa...e prea tare, doar ca nu apare in serial la fel de des ca restul personajelor...sad