| Buresbista123 a întrebat:

Caruia dintre voi li s a parut filmul Now you see me propaganda illuminati, mie unul mi s-a parut un film slab mult sub The Illusionist sau The Prestige

3 răspunsuri:
| Captive a răspuns:

Mie mi s-a parut chiar ok, sunt si altele mai slabe.
happy

| faramatania a răspuns:

Stratificat.Un început promițător, apoi plictisitor, ca apoi să devină cât se poate de explicit, iar finalul aproape că nici nu mai surprinde. Făcând o medie a acestora, cam așa și iese, un film slăbuț și dacă se marșează și pe latura propagandistică (să zicem) și ținând cont de anul apariției filmului, atunci este chiar sub așteptări.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Eu cred ca e destul de reusit! Fara misto.